Hakkımızda

ilahi-grubu-9 20140605 1729203898Asıl maksadı Hz.Allah(c.c.)’ın, Hz.Rasulullah (sav) Efendimizin ve Ehl-i Beyti’nin sevgisini insanların gönüllerine bir nebzede olsa aşılayabilmek olan Tevhid İlahi Grubu ve Sema Topluluğu ilk çalışmalarına 2007 yılında Ankara’da başlamıştır.
İnsanların bilinçaltındaki dini programlara farklı bir konsept getiren topluluğumuz tamamiyle islama hizmeti amaçlamaktadır.

Tevhid İlahi Grubu ve Sema Topluluğu bünyesinde Güzel Kur’an-ı Kerim okuma, Ezan, Arapça Hitabet ve benzeri bir çok alanda dereceye sahip olan sanatçılar barındırır.

2007’den buyana yapmış olduğu Tassaffuv Müsikisi konserleri, TV programları, Konferanslar, Sema gösterileri, Düğün programları gibi bir çok başarıya imza atmış ve bunlara rağmen mütevaziliğini muhafaza etmiştir.

Solist, Vokal, Sema Topluluğu, Ney, Kanun, Keman, Ritim, Çello, Ud, Tambur, Klavye gibi birçok enstrümandan oluşan ekibimiz, başta Ankara ilçe ve semtleri olmak üzere, İstanbul, Bursa, Balıkesir, Eskişehir, Konya, Kırıkkale, Aksaray, Niğde, Afyon, Çankırı, Çorum, Yozgat, Sivas, Amasya, Tokat, Bolu, Karabük, Samsun, Sinop, Nevşehir, Kütahya ve Uşak gibi bir çok şehirde sizlere ihlas ve maneviyat dolu dakikalar yaşatacağından şüpheniz olmasın.

Selam ve Dua İle...
Muhammed Taşdemir

 

  


Gelen Aramalar : ilahi grubu, semazen gösterileri, tevhid ilahi grubuankara ilahi grubuİstanbul İlahi Grubu, Bursa İlahi Grubu, Balıkesir İlahi Grubu, Eskişehir İlahi Grubu, Konya İlahi Grubu, Kırıkkale İlahi Grubu, Aksaray İlahi Grubu, Niğde İlahi Grubu, Afyon İlahi Grubu, Çankırı İlahi Grubu, Çorum İlahi Grubu, Yozgat İlahi Grubu, Sivas İlahi Grubu, Amasya İlahi Grubu, Tokat İlahi Grubu, Bolu İlahi Grubu, Karabük İlahi Grubu, Samsun İlahi Grubu, Sinop İlahi Grubu, Nevşehir İlahi Grubu, Kütahya İlahi Grubu, Uşak İlahi Grubu